Stephen Sills a jeho projekty

Pokud se vyznáte v bytovém designu, jistě vám neuniklo jméno Stephen Sills. Tento světově uznávaný specialista na míchání vintage, starožitných a moderních doplňků vydal knihu se svými 16 projekty. Jeho práce je dle magazínu Architectural Digest označována jako „oslňující spojení bohatství, přesnosti a překvapení“. To vše jistě stojí i za článek na našem webu.

Tento oslavovaný interiérový designér se specializuje na nadčasové interiéry. Sills založil před více než 25 lety společnost Sills Huniford Associate. V průběhu Sillsovy kariéry navrhl domovy osobnostem jako je Tina Turner, Vera Wang, Anita Wintour, Linda Wells, rodina Rockefellerů a hotel Connaught v Londýně. Současné projekty zahrnují rezidence v Aspene, Palm Beach a v New Yorku.

Není tedy překvapením, že jeho dílo je opěvováno v časopisech jako je New York Times, Harper´s bazar. Je též zařazen mezi 25 nejlepších designérů v Elle Décor´s.

„Kdybych se rozhodl koupit dům v Americe, chtěl bych, aby ho zařizoval Sills,“ řekl jeden z nejobdivovanějších návrhářů světové módní špičky 20. století Karl Lagerfeld.

Pod tímto článkem naleznete fotky z projektů Stephena Sillse, poznáte, že jde opravdu o světovou špičku. Jeho smysl pro detail je velmi zajímavý a těžko by se našel někdo, kdo by na jeho práci našel nějakou chybu. Tak na hezkou podívanou.

 

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.