Podzimní atmosféra do vašeho domova

Stačí jediný pohled z okna a je jasné, že létu odzvonilo. Ne každý to bere jako pozitivní vyhlídku, je však třeba nepropadat nějakým smutkům z toho, že venku teploty klesají a dříve se smráká. Toto období má své výhody – doma trávíme více času, a tudíž máme více času na sebe. Je důležité, aby vám doma bylo příjemně. Jak navodit v interiéru příjemnou atmosféru? Dozvíte se v tomto článku

Stejně tak jako obměňujete svůj šatník je přirozené obměňovat interiér domova.  Trendem letošního podzimu však je právě klid, a tak nějaké dramatické změny se nedoporučují. Hrajte si tedy s drobnými doplňky (třeba z nabídky zde) a pocítíte i tak příjemné osvěžení.

Jaké barvy jsou in? Trendy je letos jakýkoliv odstín červené či oranžové. Jelikož jsou to opravdu výrazné barvy, je vhodné je zkombinovat s krémovou či bílou, vytvoří se pak dynamické a pohodlné prostředí, které budete mít rádi. TIP! Kombinujte tyto barvy s kovovými či metalickými doplňky!

Pokud chcete celou atmosféru podtrhnout, doporučujeme provzdušnit interiér zelení, ať už umělou nebo živou.  A jste-li fanoušky retra, tak pro vás máme dobrou zprávu – právě retro je také na podzim in! Podívejte se na nabídku našeho retro nábytku a doplňků.

Tak už víte, jak si doma zpříjemníte podzim?

 

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.