Výkup starožitností

Nový Antik Bazar se kromě prodeje věnuje i výkupu starožitných nábytků a svítidel. Našli jste na půdě nějaký zajímavý kousek z doby minulé? Uvažujete o prodeji vašeho starožitného nábytku či svítidel? Nevíte si rady, zda věc, kterou chcete zpeněžit, je cenná? Obraťte se na Nový Antik Bazar, který provádí výkup starožitností.

Z jakého období nábytek vykupujeme?

Nábytek a doplňky z doby barokní, rokoko, Biedermeier, historismus, secese, kubismus, rondokubismus, Art-Deco, funkcionalismus, industriální design a další.

Jaké starožitnosti vykupujeme?

Vykupujeme především zajímavé kousky nábytkářské tvorby- např. stoly, židle, křesla, sedací soupravy, knihovny, etažéry, příborníky, skříně, truhly, komody nebo třeba noční stolky, chromový nábytek. Koupit můžeme i osvětlení- starožitné lustry, stojací i stolní lampy, a nebo originální doplňky- hodiny, sošky či sochy.  Další drobné předměty jako je např. mince, známky či  nádobí (porcelán, sklo, keramika) apod. nevykupujeme.

Máte pro nás nabídku starožitného nábytku nebo svítidel, který chcete prodat?  Obraťte se na největší antik prodejnu v ČR- Nový Antik Bazar a společně se domluvíme.

Vaši nabídku (fotografie)  nám  prosím pošlete na email:

novyantikbazar@gmail.com

Nabídky telefonicky nepříjímáme – potřebujeme vidět fotografie.