Také jste fanoušky starého továrenského stylu? Přiznané trámy, dřevěná podlaha, velká okna nebo ozubená kola? Jistě oceníte dnešní článek, který se právě tomuto stylu bude věnovat. Protože původní technologie vnáší do domu originalitu a osobitý styl.

Druhy industriálního stylu

Svojí originalitou oslovil po celém světě davy lidí. Dokonce tento styl má různé podkategorie. Patří k nim všemi oblíbené retro, chick design a třeba industriální vintage. Věděli jste, že existuje i bio a geo industriální styl? Jaké jsou tedy typické prvky průmyslového designu? Speciálně koncipované lampy, plechové značky a klíče. Všechen užitkový nábytek (např. kartotéky) jsou v dnešní době používány jako stylové komody či skříňky, a vytváří tak jedinečné kouzlo.

originální věšák industriální styl Aantik

Typy bytových designérů

Pokud chcete využít starý větrák, je možné z něj vyrobit například skvělou stojací lampu. Svěrák může výborně posloužit jako věšák. Konferenční stolek z vozíku, v tomto stylu neexistuje žádné sci-fi.

Materiály industriálního designu

V případě, že chcete váš domov či nemovitost ladit do průmyslového stylu, používejte materiály jako je plech, tažené dráty, kovová síťovina nebo tyčovina, cihly, beton, dřevěné trámy, ponk.

Ze staré továrny můžete použít opravdu cokoliv – plechové zásuvky, ozubená kola, stojany, staré soukolí nebo černé tabule.

Pro koho je industriální styl vhodný?

Pro všechny, kdo mají rádi minimalismus, účelnost a nápaditost. Pro ty, kdo bydlí v prostorných bytech (domech) jako jsou například lofty nebo mezonet.

Chcete si vybrat nějaký kousek infustriálního nábytku? Podívejte se na naši nabídku nebo navštivte prodejnu na Žižkově.

industriální design AAntik

Zdroj obrázků: https://cz.pinterest.com/

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.