Jak vybrat správné bytové doplňky?

V dnešním článku se zaměříme na kategorii doplňků do bytu. Ať už máte interiér zařízen moderně či nikoliv, určitě jej budete chtít ozvláštnit nějakou hezkou dekorací, která podtrhne atmosféru celého prostoru.  Dáváte přednost modernímu stylu nebo klasice? Máte nějaký originální kousek ve vaší sbírce? Někdy stačí maličkost jako je váza, obraz, jindy se prostor ozvláštní třeba krásným světlem. Podívejme se společně na pár tipů, které Nový Antik Bazar připravil.

Dekorace do bytu? Zaměřte se na kvalitu spíše než na kvantitu

Dekorace obvykle bývá něco, co do bytu dokupujeme postupně, případně se o to postarají návštěvy, které nám chtějí udělat radost, avšak ne vždy se trefí do vašeho stylu. Názor odborníka:„Samozřejmě, že jde o věc vkusu, co se vám líbí, tím se utváří daný prostor. Já osobně dávám přednost kvalitě před kvantitou, mám tedy ráda nápadné, originální kousky, které podtrhnou osobitost daného místa. Nejraději kombinuji moderní styl s nějakým starožitným prvkem, můj moderní obývací pokoj zdobí například pendlové hodiny z konce 19. století,“ říká mladá nadějná bytová designérka Veronika H., která pravidelně navštěvuje náš Antik. Pokud chcete ozvláštnit nějaký větší prostor, doporučujeme obraz, hodiny či nějakou sochu/sošku. Uvidíte, že to nezůstane bez povšimnutí.

bytové doplňky aantik

Nápadná dekorace do malých prostorů? Proč ne, ale efektivně!

Ani koupelna a předsíň nemusí být ochuzeny o nějaký ten originální kousek. Retro bytové doplňky a dekorace dodají těmto místům eleganci. Co třeba na umyvadlo umístit originální secesní vázu? V předsíni vás může vítat některá ze sošek.

A co všechno může podtrhnout atmosféru utříděného a dodat domovu šarm?

Možná vás to překvapí, ale doporučujeme nevyhazovat porcelánové servisy po babičce, oprýskané sošky, které jste našli ve sklepě nebo staré lustry a lampy. Každá věc mí totiž svoje osobité kouzlo a nikdy nevíte, kdy se bude hodit právě vám.

Bytové doplňky

Kombinace moderního nábytku a starožitností není nic nového. Při výběru to chce hlavně cit pro detail a mít představu, čeho chcete doma dosáhnout. Pokud si nejste jistí, doporučujeme se obrátit na specialisty – bytové designery – kteří vám pomohou najít harmonii mezi modernou a klasikou.

Zdroj: https://cz.pinterest.com/

 

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.