Trendy nábytek 2018 II

V minulém článku jsme si představili dva styly, které jsou pro rok 2018 trendy. Jeden z nich spojuje moderní prvky a starožitný nábytek, druhý sází na jednoduchost a eleganci světla. Nyní se podíváme na další moderní vlny.

Modern Elegance

Dřevo a kámen jsou hlavními složkami tohoto stylu. Osobitost a vyzývavost prýští snad z každého prostoru, který je v tomto duchu zařízen. Modern Elegance působí velmi sympaticky. Může to být i tím, že důležitou roli zde hraje světlo, které krásně kontrastuje s tmavými materiály. Co se barev týče, dominují jemné odstíny béžové či krémové barvy, místo si zde však našly i šedá a bílá, což dodá prostoru lehkost a vkus. Jak už název napovídá, rozhodně je to styl vhodný pro všechny, kdo chtějí žít trendy a zároveň elegantně.

Planet Home

Jste-li vášnivými cestovateli, nebo alespoň máte rádi chuť a atmosféru dálav, jistě se vám zalíbí mladistvý styl plný optimismu- Planet Home. Zakládá si na materiálech z celého světa, nechybí tedy kůže, len, korek, nebo třeba sisalové vlákno. Pokud chcete donést domů trochu přírody, dokonale se hodí zelené rostliny s velkými listy. Svou oázu klidu můžete doplnit tapetou s motivem mapy nebo si kupte glóbus na okrasu. Co se barevnosti týče, dominuje modrá, šedá, zelená či olivové barvy v kombinaci s tmavě a světle šedou. Dramatičnost dodáte doplňkem s květinovým či zvířecím prvkem.

V tomto a minulém článku jsme se věnovali stylům a trendům pro bydlení v roce 2018. Jsme přesvědčeni, že si každý člověk najde svého favorita. Který styl bydlení se vám líbí?

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.