Trendy nábytek 2018

Vítáme vás v novém roce a s ním přichází i nové články pro aantik.cz. I tento rok budeme objevovat taje nábytkářského průmyslu, oceníme nejedny šikovné ruce a poznáme, že bez práce nejsou koláče. Dnes se budeme věnovat trendům v bytovém designu a nábytku pro rok 2018.

 

Základním znakem domova je, že byste se měli cítit příjemně. Z toho logicky vychází vždy i bytoví designéři, kteří se snaží co nejlépe skloubit trend a pohodlnost či příjemnost místa. Domov by měl být praktický, avšak každý ocení i osobitý styl místa, kam se denně vrací.

Mezi letošní interiérové trendy patří Living with Art, Modern Elegance, Sunny Place a Planet Home. Každý tento styl si v tomto a následujícím článku představíme

Living with Art

Právě tento styl se hodí pokud máte rádi starožitný nábytek či doplňky. Living with Art rafinovaně totiž kombinuje moderní doplňky se starobylým uměním. Ústředním motivem jsou obvykle květiny- na tapetách, obrazech, vázách, kdekoliv vás napadne. Starožitný nábytek krásně hraje s pestrobarevným kobercem. Tomuto stylu dominují hluboké barvy. Designéři se nebojí zelené, modré ani červené, protože s bílým či šedým stropem se místnost opticky rozšíří, a i tak zůstanete ohromeni.

Sunny Place

Jak už název napovídá, tento styl nebude vhodný pro ty, kdo z vás máte raději temné kouty. Tento styl totiž září a má za cíl v člověku zahnat veškeré chmury. Ano, už na první pohled prosvětlený interiér totiž působí velmi útulně a hřejivě. Navíc prosklená okna, světlé barvy, dodají místu opravdovou zář. Dřevěné prvky a květinové vzory působí elegantně, a zároveň jsou moderní. Nechybí ani doplňky jako kožešiny, samet, satén nebo svíčky. Ústřední barvy jsou zlatá, šedá či zlatě okrová.

Dnes jsme si představili dva zajímavé trendy styly pro rok 2018. Pokud máte zájem zařídit si interiér opravdu originálně, podívejte se na náš sortiment starožitného nábytku a doplňků zde na internetu nebo navštivte naši kamennou prodejnu v Praze na Žižkově.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.