Africké etno a teplo domova

Příznivci afrických sošek a vzorů pozor! Dnešní článek vám pomůže dokonale zkombinovat africké etno prvky s dnešní modernou. Vneste do svého domova trochu tepla a barev, oceníte to vy i okolí.

Pokud chcete do svého domova zakomponovat nějaké výrobky z cest, nechte si zde poradit, jak správně zkombinovat nábytek a doplňky.

Co vše ladí k etno stylu?

  1. Vsaďte na ruční práci

Ručně vyráběné doplňky z bambusu, proutí nebo mořské trávy budou dokonale zapadat do každého etno interiéru,

  1. Dřevo

Stačí mít jen dřevěnou podlahu a hned váš byt či dům bude ladit s exotikou. Ať už jde o dřevo přírodní nebo barevné, v interiéru jistě vynikne.

  1. Vzory, barvy a textilie

Tapety či textílie bývají často ozdobené lidovou tematikou. Záleží, jaká kultura vás přesně oslovila. Pokud jste fanoušky afrického etna, sloni a kresby osob a různobarevné geometrické tvary, jsou ideálním řešením.  Co se barevnosti týče, červená jistě zaujme – barva lásky a vášně přitáhne pozornost a zanechá dojem.

K etno stylu neodmyslitelně patří vyšívané polštářky pestrých barev, navozují příjemnou rustikální atmosféru a měli by doplnit každý etno domov.

  1. Nábytek

Domácnosti v etno stylu se vybavují čistě funkčním nábytkem, zpravidla ze dřeva.

Afrika přitahuje svou vášní a zemitostí. Umění a kultura je velmi inspirativní a exotika na vás dýchá z každého doplňku. Máte pocit, že každý předmět má svou historii a skrývá jakýsi tajemný podtext. Rudě hnědá, červená, žlutá, okrová a kontrast černé a bílé jsou jen základním barevným spektrem. Pokud se rozhodnete ladit svůj byt ladit do etno stylu, rozhodně se na váš byt nezapomene. Pokud si chcete vybrat nějaký nábytek etno stylu, podívejte se na nabídku našeho Antik bazaru, neboť právě kombinace etno doplňků a nábytku s příběhem, dokonale podtrhne jedinečnost interiéru.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.