Designové a nábytkářské události

Dnešní článek bude spíše exkurz do událostí, které se budou odehrávat u nás i ve světě. Zde je seznam prvních akcí, které nás zaujaly a příště se můžete těšit na další.

Mobitex 27.2 – 3.3. 2019

Při běžném brouzdání na internetu jsme narazili na akci, která stojí za vaši i naši pozornost. Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX představí nejnovější trendy v nábytku a bytových doplňcích. Pořadatel slibuje lepší nabídku nábytku oproti řetězcům. Veletrh se uskuteční v Brně.

Zlín Design Week

Termín dalšího zlínského design weeku neznáme, ale víme, že pokud se ponese v duchu stejném jako v minulých letech, nudit se na něm určitě nebudete. Open party, veletrh, vystavovatelé zkušení i začínající, ilustrátoři. Příští rok bude Zlin Design Week slavit polokulatiny (pět let), tak snad si organizátoři připraví i něco navíc. Podrobnosti připravujeme.

Salone del Mobile. Milano

O tomto designérském svátku jsme již mluvili – zde. Tak jen tady ve zkratce můžeme říci, že pokud jste opravdový fajnšmekr, chcete za víkend zhlídnout nejednu TOPku, určitě si udělejte v dubnu čas a zavítejte do Milána.

For Interior

Na závěr dáme ještě pozvánku na veletrh, který ještě letos můžete stihnout. V Letňanech totiž od 4.-7. 10. můžete navštívit For Interior, kde za sto padesát korun můžete objevovat, nakupovat a prohlížet autorské, ručně vyráběné, i průmyslově vyráběné kusy nábytku a bytových doplňků. Pokud ovšem chcete lépe investovat, podívejte se do našeho katalogu a vyberte si online svůj kousek do domácnosti!

1 komentář

  1. neurontnka
    7. 3. 2024

    Thanks for wonderful information I was looking for this info for my mission.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.